Vrh C

Když k nám poprvé na návštěvu přišla slečna Baruška s přítelem, byla jsem moc mile překvapena, jak mladí lidé mají zájem o naše kočičky. A je to tady, máme prvního domácího opaváčka Mráčka, který bude kralovat a poroučet svému služebnictvu! =) Moc ráda jsem Vás poznala a s velkou radostí Vám svěřila milovaného Mráčka, děkuji! =)

Někdy člověk dlouho vybírá novou rodinu a někdy je to rozhodnuto během okamžiku! To se nám podařilo u nové rodiny z Ostravy. Máme v řadách dalšího ostravského broučka, který bude mít doma o zábavu rozhodně postaráno! Moc děkujeme za opatrovnictví a budeme se těšit, jak se bude Corinkovi dařit a přejeme jen to nejlepší! =)

Z našeho Králíčka se stal Brňák! Vytoužený kocourek bude dělat radost moc fajn lidem a určitě bude i perfektně likvidovat co půjde. Opět další skvělá rodina, která má opravdový zájem o to, aby mělo zvířátko krásný a dlouhý život a nic mu nechybělo. A ja vím, že mu nic chybět nebude! Moc děkujeme za návštěvu!

Pan mazlitel, vrnitel, přítel a kamarád. Všechno v jednom. A ještě víc! Kdo jiný by docenil takovou povahu, než moje Kristínka! Catík bude již třetím koťátkem od nás, které bude opět pražským obyvatelem a bude si užívat svůj život v ráji. Catík byl opravdu největší mazel ze všech koťátek, které se u nás narodilo. Pochopitelně se snažíme mít všechna...

Cikorka neměla zrovna jednoduchý start do života. Ukázalo se, že jí chybí růstový hormon a proto bude pravděpodobně menší a nedoroste takových rozměrů, jak by měla. Dlouho bojovala o své místo na tomto světě a nakonec svůj boj vyhrála! Člověk si vytvoří ke každému živému tvorečkovi krásný vzath, ale k těm ochuzeným ještě silnější. Cikorku jsem si...